KONST / Litografier / Färglitografi 7919267
*
nr 791 9267
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi , Ola Billgren (1940-2001), 1971, 106/325, motivets mått: 45x40
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2012
kl 19:41:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/11 18:11:20
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Läs mer om Ola Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ola billgren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:17
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
*
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Läs mer om Ola Billgren
nr 791 9267
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi , Ola Billgren (1940-2001), 1971, 106/325, motivets mått: 45x40
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/11 18:11:20 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk mÃ¥lare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.Läs mer om Ola Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ola billgren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:17 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41